קצת עלינו

חברת עלונים היא הגדולה והותיקה ביותר בישראל להפצה רוויה ודיוור ישיר.
החברה פעילה יותר מ 25 שנים ומבצעת שירותי הפצה בפריסה ארצית, בלוח זמנים מוגדר וצפוף, תוך מתן מענה לכל סוג וגודל של הפצה. מיצובה של חברת עלונים כחברה המובילה בתחום ההפצה והדיוור בישראל, היא תוצאה ישירה של יכולות תפעוליות, סטנדרטים גבוהים בנושא השרות, מקצועיות, הכרת השטח, ומעל לכל- אמינות.

כח אדם

על מנת להבטיח הפצה אפקטיבית ואמינה, אנו משקיעים מאמצים רבים במיון והשמת כח האדם שלנו. עקב חשיבותו של נושא זה, אנו מעסיקים רק צוותים קבועים של עובדים מיומנים.
איננו מעסיקים ילדים ו/או כ אדם זמני. עובדינו מצויידים במפות אזורי החלוקה ובמכשירי טלפון ניידים, עובדי ההפצה נתונים לפיקוח שוטף במהלך ביצוע החלוקה על ידי מנהלי עבודה ותיקים ומנוסים המכירים את השטח היטב.

שירות

איכות השרות בחברת עלונים באה לידי ביטוי החל מהמפגש הראשון עם איש המכירות. אנשי המכירות בחברה, בעלי ניסיון רב בהתאמת תוכנית ההפצה לצרכי הלקוח. כבר במהלך הפגישה הראשונה נבנית עבור הלקוח תוכנית הפצה המתבססת על פילוח קהל היעד שהוגדר, לוח זמנים והיקף ההפצה המתבקש. כל לקוח מקבל לידיו מפות מדוייקות של אזורי החלוקה ודיווח יום יומי במהלך החלוקה לגבי הכמות שחולקה בכל אזור ואזור. חברת עלונים שומרת על קשר רציף עם הלקוח ומיידעת אותו בכל המתרחש בשטח ובזמן ההפצה. לחברה מודל הפקת לקחים אשר הוכיח את עצמו במהלך השנים והביא לאיכות שרות גבוהה ולשביעות רצון מלאה של לקוחותיה. החברה מנהלת מערכת בקרת שרות וזאת כדי לוודא טיפול מסור, מקצועי ואיכותי ללא פשרות בכל לקוח ולקוח, כל פנייה מצד הלקוח מטופלת במקצועיות עד מתן מענה מהיר לפניה זו עד תום.

כתובתנו

אנחנו בשטח

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם