מחירון הדפסת פליירים

קדמ

קד"מ: ככה עושים פרסום אפקטיבי

חברות קד"מ רבות עובדות במקביל למשרדי פרסום ומציעות ליווי שוטף ואפקטיבי של הקמפיין הפרסומי בנקודות המכירה והשיווק. יתרונן של חברות קד"מ הוא בהתמחות המיוחדת ובמערך התפעול אשר בנויים לתת מענה ופתרון שיווקי בנקודות המכירה הספציפיות, רבות ככל שיהיו.

קד"מ כיום הוא חלק בלתי נפרד מכל קמפיין פרסומי. המפתיע הוא, שבעוד שבעבר חברות ועסקים רבים היו פונים  למשרדי פרסום על מנת להפיק קמפיין ומתייחסים לחברות הקידום כאל תוספת או משהו זניח, הרי שכיו המצב התהפך. חברות רבות בוחרות להסתפק בשירותי קד"מ ולוותר על שירותיו של משרד הפרסום. מדוע? הסיבה לכך היא כי שירות קד"מ הוכיח עצמו כיעיל מאוד בעלויות נמוכות יחסית, מה שנקרא בשפה המקצועית יחס עלות תועלת.

עבודת משרד הפרסום עדיין נתפסת כחשובה, אך העלויות הכרוכות בשכירת שירותי משרד פרסום הן גבוהות מאוד ולא תמיד מוצדקות. לכן ניתן לומר כי ישנה פריחה בענף קד"מ בישראל.

קידום מכירות למעשה נותן תשובה למערך השיווק של החברה, תוך התייחסות רצינית ותוך גישה יצירתית לשיווק ולמכירות. חברות רבות ועסקים רבים  מוצאים כי חברות קד"מ אינן נופלות בגישתן המקצועית ממשרדי הפרסום הגדולים והנחשבים. הקדמ מספק כיום תשובה הולמת הן לצד השיווקי והן לעיתים, לצד התדמיתי של החברה.

צוות הכולל למשל אנשי גרפיקה, קופירייטרים, מנהלי קריאייטיב ועוד, המסוגלים לתת פתרון מבריק לכל צורך.


רחוב הצפירה 10 תל אביב טל' 03-5377133 פקס 03-5377130 alonim@alonim.org
חברת עלונים היא החברה המובילה והמקצועית בישראל לשיווק והדפסת עלונים ופלייארים. באתר זה תוכלו לקרוא בין השאר על דרושים, מחירון הדפסת פליירים, שיווק עסקים עי עלונים, הפצת עלונים כאמצעי פרסום, המדריך להפצת עלונים , פלאיירים, פליירים, קידום מכירות, קדמ, עיצוב פליירים, הדפסת פליירים, פרסום ושיווק, מוצרי פרסום, פרוספקטים, מוצרי פרסום ומתנות, מוצרי קידום מכירות, חלוקת פליירים, דיילות, מפיצים, הפצה, תיבות דואר, אתיופיה למטייל, הזמנות לחתונה.
מדיניות פרטיות