מחירון הדפסת פליירים

פרופיל חברה


כניסת לקוחות | מעקב משלוחים

מי אנחנו?
חברת עלונים היא הגדולה והותיקה ביותר בישראל להפצה רוויה ודיוור ישיר.
החברה פעילה קרוב ל-20 שנים ומבצעת שירותי הפצה בפריסה ארצית, בלוח זמנים מוגדר וצפוף, תוך מתן מענה לכל סוג וגודל של הפצה. 

מיצובה של חברת עלונים כחברה המובילה בתחום ההפצה והדיוור בישראל, היא תוצאה ישירה של יכולות תפעוליות, סטנדרטים גבוהים בנושא השרות, מקצועיות, הכרת השטח, ומעל לכל- אמינות.

כח אדם
על מנת להבטיח הפצה אפקטיבית ואמינה, אנו משקיעים מאמצים רבים במיון והשמת כח האדם שלנו. עקב חשיבותו של נושא זה, אנו מעסיקים רק צוותים קבועים של עובדים מיומנים.

איננו מעסיקים ילדים ו/או כ אדם זמני. עובדינו מצויידים במפות אזורי החלוקה ובמכשירי טלפון ניידים, עובדי ההפצה נתונים לפיקוח שוטף במהלך ביצוע החלוקה על ידי מנהלי עבודה ותיקים ומנוסים המכירים את השטח היטב.

שרות
איכות השרות בחברת עלונים באה לידי ביטוי החל מהמפגש הראשון עם איש המכירות. אנשי המכירות בחברה, בעלי ניסיון רב בהתאמת תוכנית ההפצה לצרכי הלקוח. כבר במהלך הפגישה הראשונה נבנית עבור הלקוח תוכנית הפצה המתבססת על פילוח קהל היעד שהוגדר, לוח זמנים והיקף ההפצה המתבקש.

כל לקוח מקבל לידיו מפות מדוייקות של אזורי החלוקה ודיווח יום יומי במהלך החלוקה לגבי הכמות שחולקה בכל אזור ואזור. חברת עלונים שומרת על קשר רציף עם הלקוח ומיידעת אותו בכל המתרחש בשטח ובזמן ההפצה.

לחברה מודל הפקת לקחים אשר הוכיח את עצמו במהלך השנים והביא לאיכות שרות גבוהה ולשביעות רצון מלאה של לקוחותיה. החברה מנהלת מערכת בקרת שרות וזאת כדי לוודא טיפול מסור, מקצועי ואיכותי ללא פשרות בכל לקוח ולקוח, כל פנייה מצד הלקוח מטופלת במקצועיות עד מתן מענה מהיר לפניה זו עד תום.


רחוב הצפירה 10 תל אביב טל' 03-5377133 פקס 03-5377130 alonim@alonim.org
חברת עלונים היא החברה המובילה והמקצועית בישראל לשיווק והדפסת עלונים ופלייארים. באתר זה תוכלו לקרוא בין השאר על דרושים, מחירון הדפסת פליירים, שיווק עסקים עי עלונים, הפצת עלונים כאמצעי פרסום, המדריך להפצת עלונים , פלאיירים, פליירים, קידום מכירות, קדמ, עיצוב פליירים, הדפסת פליירים, פרסום ושיווק, מוצרי פרסום, פרוספקטים, מוצרי פרסום ומתנות, מוצרי קידום מכירות, חלוקת פליירים, דיילות, מפיצים, הפצה, תיבות דואר, אתיופיה למטייל, הזמנות לחתונה.
מדיניות פרטיות