מחירון הדפסת פליירים

פרוספקטים

פרוספקטים: כלי פרסום חשוב ויעיל

מה חשיבותם של פרוספקטים בעבודת הפרסומאי? איזו תועלת יוכל מפרסם להפיק מהפקת וחלוקת פרוספקטים? ואיך בכלל ניגשים לכתיבת פרוספקט איכותי ויעיל? במאמר זה ניתן מספר תשובות לשאלות אלו. ונתחיל מכתיבת והפקת הפרוספקט. פרוספקטים תפקידם להיות הן אינפורמטיביים כלומר להעביר מסרים ולעדכן לגבי מוצר מסוים, והן לבנות תדמית רצויה למוצר.

פרוספקטים ברובם הינם משולבים בפן תדמיתי בצד פן שיווקי, כלומר גם עושים אפגרייד למוצר או למותג או לשירות שאנו רוצים להפיץ, וגם פורסים את יתרונותיו ואת תכונותיו, כלומר מספקים לנו אינפורמציה בסיסית או נרחבת על מהות המוצר. כשאנו ניגשים לכתיבת קונספט פרסומי עבור פרוספקטים, עלינו לשאול את עצמנו קודם כל – מה מהות המוצר.

איזה מסר נרצה להעביר לקהל היעד, ואיך נרצה להציג את יתרונותיו. אם אין יתרון בולט למוצר, כאן נכנס הקופירייטר לתמונה "וממציא" יתרון כזה. את הטקסט על פרוספקטים להעביר בבהירות ובאופן מעניין .

יש חשיבות רבה לטקסטים שכן פרוספקטים בדרך כלל מזמינים אותנו לקרוא ולהתעכב, לא מדובר בשלט חוצות שאנו חולפים על פניו לשנייה שתיים. פרוספקטים אשר כתובים באופן טוב ומקצועי, עשויים לעשות עבודת שיווק נהדרת ולכן ניתן לראות כי רוב הפרסומאים ממליצים ללקוחותיהם הפקת פרוספקט עבור החברה או המוצר.  ולעניין חלוקת פרוספקטים – חברת עלונים מחזיקה ללא עוררין בתואר מספר 1 בחלוקת ובהפצת פרוספקטים ועלונים ברחבי המדינה. עלונים היא חברה אמינה ולה אלפי לקוחות אשר מעידים כי השירות והמקצועיות של עלונים הן  ללא תחרות. כמו כן, במידה והנכם מתכננים נסיעה לחו"ל לקבל רעיונות וטיפים מקצועיים אודות עלונים ושידרוג העסק נשמח להמליץ על חברת אדי שרות – ויזה לארה"ב - הידועה בתחום השירות והמהירות.

איכות שירותנו בחברת עלונים ניכרת החל ממפגש ראשון עם איש מכירות. אנשי מכירות בחברה בעלי ניסיון בהתאמת ההפצה לצרכי כל לקוח. כל לקוח מקבל מפות אזורי חלוקה ודיווח שוטף לגבי כמות שחולקה בכל אזור. עלונים מיידעת כל לקוח במתרחש בזמן ההפצה.

רחוב הצפירה 10 תל אביב טל' 03-5377133 פקס 03-5377130 alonim@alonim.org
חברת עלונים היא החברה המובילה והמקצועית בישראל לשיווק והדפסת עלונים ופלייארים. באתר זה תוכלו לקרוא בין השאר על דרושים, מחירון הדפסת פליירים, שיווק עסקים עי עלונים, הפצת עלונים כאמצעי פרסום, המדריך להפצת עלונים , פלאיירים, פליירים, קידום מכירות, קדמ, עיצוב פליירים, הדפסת פליירים, פרסום ושיווק, מוצרי פרסום, פרוספקטים, מוצרי פרסום ומתנות, מוצרי קידום מכירות, חלוקת פליירים, דיילות, מפיצים, הפצה, תיבות דואר, אתיופיה למטייל, הזמנות לחתונה.
מדיניות פרטיות