מחירון הדפסת פליירים

עיצוב פליירים

עיצוב פליירים: כדי שהמסר יעבוד!

עיצוב פליירים הוא הצעד השני במשימת הפקתם. הצעד הראשון או המקדים לעבודת עיצוב פליירים הוא הכתיבה. מדוע? עבודתו  של הקופירייטר למעשה מקיפה את כל הרעיון השיווקי ולעיתים קרובות אף מולידה אותו. קופירייטר מקצועי אמור לספק לחברה למוצר או לשירות הרלוונטי קונספט פרסומי, ובהתאם לקונספט זה לכתוב את התכנים.

הקונספט הפרסומי אמור לתת מענה הולם
לאסטרטגיה השיווקית
. בהמשך, עיצוב פליירים מקצועי יהיה כזה אשר ילווה את הקופירייטינג ואת הקונספט וייתן לו ויז'ואל כלומר היבט גרפי המתאים לקהל היעד ולהעברת המסר באופן הטוב המעניין והזכיר ביותר. בולטות היא שם המשחק, ולכן עיצוב פליירים טוב ואיכותי יציע גרפיקה טובה ובולטת אשר תתיישב היטב בזיכרון של קהל היעד.

עיצוב פליירים אמור לפנות לקהל יעד מסוים ולדבר בשפתם – אם מדובר בילדים, מבוגרים, גברים או נשים או כל קהל יעד בחיתוך סוציו אקונומי מסוים. לעיצוב כמו לכתיבה תפקיד חשוב באהדה שיוצר הפלייר, ולכן הן עיצוב פליירים והן כתיבה שיווקית יש להזמין וכדאי להזמין אצל מקצוענים בלבד.

היכן מוצאים מעצב גרפי וכן קופירייטר?
הדרך הפשוטה היא לגשת למשרד פרסום אך מצד שני הדבר תלוי בהיקף התקציב אשר עומד לרשותכם. תוכלו כמובן לגלוש באינטרנט ולחפש מעצב גרפי או קופירייטר. המבחר רב אך תידרשו לערוך עבודת בדיקה והשוואה.

היכן מוצאים משרד או חברה לחלוקת הפליירים?

חברת עלונים קיימת שנים רבות ופעילה בכל תחומי הדיוור וההפצה. החברה אמינה , מקצועית ונעים לעבוד איתה. מומלץ ליצור קשר ולהתרשם מן השירות.


רחוב הצפירה 10 תל אביב טל' 03-5377133 פקס 03-5377130 alonim@alonim.org
חברת עלונים היא החברה המובילה והמקצועית בישראל לשיווק והדפסת עלונים ופלייארים. באתר זה תוכלו לקרוא בין השאר על דרושים, מחירון הדפסת פליירים, שיווק עסקים עי עלונים, הפצת עלונים כאמצעי פרסום, המדריך להפצת עלונים , פלאיירים, פליירים, קידום מכירות, קדמ, עיצוב פליירים, הדפסת פליירים, פרסום ושיווק, מוצרי פרסום, פרוספקטים, מוצרי פרסום ומתנות, מוצרי קידום מכירות, חלוקת פליירים, דיילות, מפיצים, הפצה, תיבות דואר, אתיופיה למטייל, הזמנות לחתונה.
מדיניות פרטיות