מחירון הדפסת פליירים

מפיצים

מפיצים: כך תשווקו מוצר מנצח

מה תפקיד מפיצים במסגרת קמפיין ? מאז ומתמיד נתפסים מפיצים כנותני שירות, כלי עבודה אפקטיבי עבור הפרסומאי. מפיצים- דרך פשוטה להעברת מסרים פרסומיים. מפיצים דואגים לחלק את החומרים הפרסומיים , לשלוח לקהל היעד בדואר, להניח בתיבות דואר. שני שלבים בדרך להצלחת קמפיין: הראשון, הפקת חומר פרסומי טובה ומקצועית. שני, חלוקה מדויקת לקהלי יעד. להפקת עלון או פלייר נדרשים גרפיקאי וכן קופירייטר.

הם אחראים לכך שכל מסר יועבר באופן המעניין המקצועי ביותר. מומלץ צוות – כלומר עדיפות לצוות קופירייטר וגרפיקאי שעבדו זה עם זה. בשלב הבא - כדאי לחפש מפיצים טובים, חברת חלוקה אמינה שתבטיח חלוקה מהירה ואמינה.  כל קמפיין יעיל נשען על  מפיצים טובים ועל קידום מכירות. מפיצים ומקדמי מכירות - פונקציות חשובות בעולם השיווק, ותפקיד מפיצים או  קידום מכירות "לדחוף" את השירות ולהכניס לתודעת הציבור .

שיווק הפך אגרסיבי, יצירתי , ולכן מפיצים או חברות קידום מכירות יודעים כי תעוזה היא שפת השיווק. בעוד שבעבר עסקים רבים היו פונים  לפרסום ומתייחסים לחברות קידום כאל תוספת הרי שהיום המצב התהפך. חברות רבות בוחרות לוותר על שירותי  משרד פרסום. הסיבה לכך -  שירות קד"מ יעיל בעלויות נמוכות . עלויות הכרוכות בשירותי משרד פרסום גבוהות ולא תמיד מוצדקות. ניתן לומר כי יש פריחה בענף מפיצים או קד"מ .

עלונים מציעה שירות אמין לעסקים רבים שמעוניינים לשווק מסר או מוצר באופן יעיל. לעלונים מעל לחמש עשרה שנות ניסיון ולכן היא נחשבת מובילה בישראל בתחום דיוור ישיר.ליצירת קשר עם עלונים אתם מוזמנים לגלוש לאתר החברה. כדאי לקבוע פגישה עם יועצי עלונים ולתכנן קמפיין חלוקה יעיל.

הפצת עלונים


רחוב הצפירה 10 תל אביב טל' 03-5377133 פקס 03-5377130 alonim@alonim.org
חברת עלונים היא החברה המובילה והמקצועית בישראל לשיווק והדפסת עלונים ופלייארים. באתר זה תוכלו לקרוא בין השאר על דרושים, מחירון הדפסת פליירים, שיווק עסקים עי עלונים, הפצת עלונים כאמצעי פרסום, המדריך להפצת עלונים , פלאיירים, פליירים, קידום מכירות, קדמ, עיצוב פליירים, הדפסת פליירים, פרסום ושיווק, מוצרי פרסום, פרוספקטים, מוצרי פרסום ומתנות, מוצרי קידום מכירות, חלוקת פליירים, דיילות, מפיצים, הפצה, תיבות דואר, אתיופיה למטייל, הזמנות לחתונה.
מדיניות פרטיות