מחירון הדפסת פליירים

מוצרי פרסום

מוצרי פרסום: לתת "פוש" למותג

בעולם תחרותי, מוצרי פרסום נתפסים כבעלי חשיבות רבה  לפרסום ושיווק המוצר או המותג, ליצירת בולטות ולחדירה למודעות. מוצרי פרסום הם כלי חשוב בידי הפרסומאי או מקדם המכירות, וריבויים של מוצרי פרסום בשוק מאלץ את אנשי הפרסום ובעיקר אנשי הקריאייטיב לחשוב באופן מקורי , יצירתי, מפתיע ומחדש.

יחד עם זאת קיים מגוון של מוצרי פרסום פחות מוכרים, שדווקא עובדה הזאת הופכת אותם טובים ואפקטיביים יותר. מדוע? מסתבר כי פרסום סמוי ישלו כוח משלו. לשם המחשה, אם נקבל במתנה חמסה דקורטיבית אשר עליה מוטבע לוגו המפרסם באותיות גדולות, וכולה אומרת "פרסום" ו"שיווק", אולי היא תיצור בנו רתיעה ונימנע מלעשות בה שימוש או מלתלות אותה.

לעומת זאת, אם נקבל חמסה כזו בדיוק, אך עליה לא מוטבע לוגו המפרסם באותיות של קידוש לבנה, אלא מופיע בצד בצנעה, באותיות קטנות, נתייחס אל החמסה כאל מתנה אמיתית ונשמח לתלות ואתה בבית. וכך, יש כוח עצום למינון , כלומר למקום שאנו מקצים לחתימת הלוגו או לשם המפרסם, או למקומו של הפרסום בכלל על מוצרי פרסום.

שם המשחק הוא מינון נכון. ולשאלת החלוקה. מוצרי פרסום ניתן לחלק ולהפיץ דרך חברת עלונים, אשר מתמחה בדיוק בשירות מסוג זה. לחברה ניסיון רב שנים בכל תחומי ההפצה והחלוקה והיא נחשבת אמינה ומקצועית מאוד. פרסומאים, מפרסמים ואנשי שיווק או קידום מכירות רבים וטובים עושים שימוש בשירותי עלונים מזה שנים, ומביעים שביעות רצון אמיתית ומתמשכת משירות החברה ומדרך התייחסותה ללקוח.

רחוב הצפירה 10 תל אביב טל' 03-5377133 פקס 03-5377130 alonim@alonim.org
חברת עלונים היא החברה המובילה והמקצועית בישראל לשיווק והדפסת עלונים ופלייארים. באתר זה תוכלו לקרוא בין השאר על דרושים, מחירון הדפסת פליירים, שיווק עסקים עי עלונים, הפצת עלונים כאמצעי פרסום, המדריך להפצת עלונים , פלאיירים, פליירים, קידום מכירות, קדמ, עיצוב פליירים, הדפסת פליירים, פרסום ושיווק, מוצרי פרסום, פרוספקטים, מוצרי פרסום ומתנות, מוצרי קידום מכירות, חלוקת פליירים, דיילות, מפיצים, הפצה, תיבות דואר, אתיופיה למטייל, הזמנות לחתונה.
מדיניות פרטיות