מחירון הדפסת פליירים

חלוקת פליירים

המשימה: חלוקת פליירים, הפצת פליירים

חלוקת פליירים או הפצת פליירים נעשית בדרך כלל על פי מפת יעד מוגדרת, המגדירה תחומי פעילות בהתאם לצרכים וליעדים השיווקיים. חלוקת פליירים או הפצת פליירים נעשית על פי רוב על ידי חברות חלוקה והפצה מקצועיות אשר נותנות מענה מיידי לצרכי האסטרטגיה השיווקית. לקוחות שירותי הפצת פליירים או חלוקת פליירים הם משרדי הפרסום או משרדי קידום המכירות, המפרסמים את המוצר או המותג ומעוניינים לתת לו פוש פרסומי נקודתי.

חברות ההפצה מצידן מתחייבות לחלוקת הפליירים בהתאם לכתובות ולמיקומים המבוקשים. חלוקת פליירים או הפצת פליירים היא משימה חשובה שכן החשוב מכל הוא שהמוצר יגיע אכן לקהל היעד, במהירות וביעילות. פלייר יצירתי הכתוב נכון ומעביר את המסר זו רק חצי עבודה.

החצי השני הוא לדאוג כי הפלייר יגיע ליעדו... לכן חבורת הפרסום קידום המכירות משקיעות מאמצים רבים ביצירת פליירים בעלי קונספט שיווקי או תדמיתי חזק ובולט , קונספט אותו הוגים אנשי הקריאייטיב של המשרד, אך יחד עם זאת נותנות חשיבות רבה לנושא החלוקה וההפצה של כל פלייר. חברת הפצה מומלצת וותיקה הינה עלונים. 

חברת עלונים פעילה למעלה מחמש עשרה שנים בכל תחומי ההפצה והחלוקה. עם לקוחות החברה נמנים משרדי פרסום מובילים וחברות קידום מכירות רבות. עלונים מציעה שירות זמין ומהיר ומעל לכל אמין ביותר. היכולת התפעולית של עלונים בצד הסטנדרטים הגבוהים של החברה והיחס האדיב והרציני כלפי כל לקוח הביאו את עלונים להיות מספר אחת בתחום. מומלץ ליצור קשר עם נציגי החברה.


רחוב הצפירה 10 תל אביב טל' 03-5377133 פקס 03-5377130 alonim@alonim.org
חברת עלונים היא החברה המובילה והמקצועית בישראל לשיווק והדפסת עלונים ופלייארים. באתר זה תוכלו לקרוא בין השאר על דרושים, מחירון הדפסת פליירים, שיווק עסקים עי עלונים, הפצת עלונים כאמצעי פרסום, המדריך להפצת עלונים , פלאיירים, פליירים, קידום מכירות, קדמ, עיצוב פליירים, הדפסת פליירים, פרסום ושיווק, מוצרי פרסום, פרוספקטים, מוצרי פרסום ומתנות, מוצרי קידום מכירות, חלוקת פליירים, דיילות, מפיצים, הפצה, תיבות דואר, אתיופיה למטייל, הזמנות לחתונה.
מדיניות פרטיות