מחירון הדפסת פליירים

דיילות

דיילות בשירות המותג

הסיבה היא כי דיילות מאפשרות הכרות אישית ובלתי אמצעית עם המוצר, הן למעשה מהוות כלי פרסומי חי ונושם ומציגות את המוצר בזמן אמת, מה שיש לו כוח שכנוע רב. דיילות כמקדמות מכירות מבוקשות מאוד, ואף פעם לא מסתיים הביקוש למדריכות או דיילות, למעשה. דיילות בדרך כלל אמורות לענות על פרמטרים מסוימים , כמו אישיות קורנת, מראה חיצוני ייצוגי, הופעה נעימה ויכולת וורבלית משביעת רצון.

כאשר מדובר במוצרים מסוימים, יש ביקוש למדריכות או דיילות דוברות שפות זרות. השפות הזרות המבוקשות ביותר בקרב דיילות הן אנגלית רוסית צרפתית איטלקית וספרדית.

במקומות מסוימים בארץ מטבע הדברים תהיה השפה המבוקשת אצל דיילות ערבית. חברות הפצה או קידום מכירות מעסיקות צוות דיילות לקידום מכירות ולהסברה. על הדיילות לעבור הדרכה והשתלמות על מנת להכיר את המוצר ואת יתרונותיו ולהעביר אותם באופן הטוב והמשכנע ביותר לקהלי היעד השונים. דיילות יכולות למכור למעשה כל מוצר ומותג ולכן הביקוש למדריכות או דיילות תמיד רב. עיסוק בדיילות מתאים לכל אחת , בעיקר לסטודנטיות או לבחורות צעירות אחרי צבא המעוניינות לעבוד ולהתקדם. חברות רבות מדווחות על קידום דיילות בין כתלי המשרד. דיילות חרוצות המוכיחות עצמן עשויות להתקדם לעבודות של ניהול וכדומה.

 חברת עלונים מציעה צוות דיילות מקצועיות וחביבות, העונות על כל מטרה שיווקית. חברת עלונים ידועה בכל תחומי השיווק וההפצה ומשרדי פרסום רבים מעדיפים לשכור את שירותיה. החברה עונה על קריטריונים של שירות ואמינות, וכל לקוחותיה מביעים שביעות רצון גבוהה משירותי החברה.


רחוב הצפירה 10 תל אביב טל' 03-5377133 פקס 03-5377130 alonim@alonim.org
חברת עלונים היא החברה המובילה והמקצועית בישראל לשיווק והדפסת עלונים ופלייארים. באתר זה תוכלו לקרוא בין השאר על דרושים, מחירון הדפסת פליירים, שיווק עסקים עי עלונים, הפצת עלונים כאמצעי פרסום, המדריך להפצת עלונים , פלאיירים, פליירים, קידום מכירות, קדמ, עיצוב פליירים, הדפסת פליירים, פרסום ושיווק, מוצרי פרסום, פרוספקטים, מוצרי פרסום ומתנות, מוצרי קידום מכירות, חלוקת פליירים, דיילות, מפיצים, הפצה, תיבות דואר, אתיופיה למטייל, הזמנות לחתונה.
מדיניות פרטיות